Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Olisko kellään selkeää näkemystä siitä että onko ton 2.0 dohc ruiskun muuttaminen kaasaripeliks ihan "läpihuutojuttu"? Selviääkö imusarjan vaihdolla ja ylimääräsen moottorielektroniikan yms osien purkamisella? entä mikä on doch kaasutin imusarjojen saatavuus/hinta???
aas-1 kirjoitti:Olisko kellään selkeää näkemystä siitä että onko ton 2.0 dohc ruiskun muuttaminen kaasaripeliks ihan "läpihuutojuttu"? Selviääkö imusarjan vaihdolla ja ylimääräsen moottorielektroniikan yms osien purkamisella? entä mikä on doch kaasutin imusarjojen saatavuus/hinta???
anteeksi tyhmyyteni ja tyhmät kysymykseni mutta miksi näin
Saahan noita sierroja vähäpäästöisenä kaasarilla! Eli jos haluisit rupee tommoseen hommaan niin sun pitäis ettii tommoset osat mitkä on tommosessa vähäpäästösessä kaasari vehkeessä,mutta ei kannata rupee ihan älytön homma.
kyllä sen tolla kaasarillaki saa varmasti päästöistä läpi voi toki olla et joutuu vähä jekkuileen.ja kaikki kaasarit ei oo SUSIA.käyttäjässä vika jos ei pelaan saa:D