Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Elikkäs mulla irtosi pakoputken loppukäyrä siitä alkukäyrästä. Eli siitä katalysaattorin jälkeen olevasta liitoskohdasta. Yritin laittaa sitä takaisin mutta putki jää todella matalalle ja lisäksi se irtoaa taas vähän ajan päästä uudestaan... äänenvaimennin on kunnolla kiinni. Eli onko se putki sieltä jostain keskiosasta myös kiinni? itse en ainakaan huomannut.
Oho... unohtu tosiaan laittaa et mikä auto kyseessa elikkäs auto on ford escort -91. Ja itse en ainakaan huomannut siellä mitään kolmatta kiinnitys paikkaa. Voisiko joku joka omistaa tälläisen auton katsoa, että miten se putki on kiinni