Sivu 1/1

Kellään kuvia mk6 viistoperä Escort

Lähetetty: 27 Marras 2009 18:45
Kirjoittaja Escotar
Olisko jossain/jollain kuvia miltä näyttää mk6 viistoperä Escortti kun takapenkit on taitettu alas? Minkälainen tila takakonttiin jää? Onko takapenkit mahdollista irrottaa kokonaan?
Kiitos!

Re: Kellään kuvia mk6 viistoperä Escort

Lähetetty: 27 Marras 2009 21:34
Kirjoittaja jsel
Penkit lähtee pois, istuinosassa muistaakseni kaksi pulttia, ja selkänojassa kaksi per osa, eli yhteensä neljä. Kuvaa ei tähän hätään ole, mutta kun ensin nostaa istuinosan pystyyn ja sitten kaataa selkänojan, niin tulee suhteellisen tasanen lattia koko matkalle.

Re: Kellään kuvia mk6 viistoperä Escort

Lähetetty: 29 Marras 2009 12:45
Kirjoittaja Gupong

Re: Kellään kuvia mk6 viistoperä Escort

Lähetetty: 29 Marras 2009 18:39
Kirjoittaja Escotar
Kiitos! Onkos siellä mitään kiinnityskoukkuja olemassa valmiiksi? Olisko missään mittoja tavaratilasta verrattuna vastaavaan farmariin..? Paljonko esim. on tuo pyöränkoteloiden välinen mitta kapeimmasta kohdasta.

Re: Kellään kuvia mk6 viistoperä Escort

Lähetetty: 29 Marras 2009 20:03
Kirjoittaja jsel
Escotar kirjoitti:Kiitos! Onkos siellä mitään kiinnityskoukkuja olemassa valmiiksi? Olisko missään mittoja tavaratilasta verrattuna vastaavaan farmariin..? Paljonko esim. on tuo pyöränkoteloiden välinen mitta kapeimmasta kohdasta.
Ei taida olla mitään koukkuja. Farmari ja viistoperä Escortin konteissa ei taida olla muuta eroa kuin takaosa korkeus.